Kosmetika

V Institut Esthederm důvěřujeme vaší pokožce. Věříme, že má v sobě vše potřebné k tomu, aby byla krásná v každém věku. Vnější prostředí, způsob života a vliv času však způsobují to, že vaše pleť možná nefunguje správně. Nevyužívá naplno svůj potenciál.

Naše přípravky odborné ošetření respektují křehkost pokožky a poskytují jí takovou péči, díky které je krásnější, zářivější a odolnější. Naším posláním je zachovat krásu pleti tím, že ji „převychováme“, aby žila v souladu s okolním světem.

Nabízím odlišná ošetření, které odhalují krásu každé pokožky, den po dni se pleť postupně přizpůsobuje prostředí a odolává působením času. Respekt, účinnost a odborné ošetření umožnují pokožce získat obnovený jas, vitalitu a rovnováhu.

OŠETŘENÍ OSMOCLEAN

Unikátní čistící technika Institut Esthederm, respektující ekosystém kůže. Kůže je po ošetření okysličená, plná energie, čistá a jasná. Připravená pro optimální vstřebávání aktivních látek.

Ošetření, které jemně čistí pleť, pokožka je okysličená, energizovaná, čistá a jasná.

Exkluzivní manuální ošetření, které obnoví rovnováhu dehydratované – citlivé nebo mastné pokožky a navrátí mladiství vzhled

Ošetření Oxy

Ošetření vám umožní relaxovat, navrátit harmonii pleti a udržovat pleť déle mladou. Do pokožky doplní vodu, která je zdrojem jejího mládí.

Ošetření při únavě, rekonvalescenci anebo po dietách, pokožka ztrácí vitalitu, rysy kůže se jeví jako výrazné, pleť se stává matnou, je potřeba dodat energii.

Ošetření vám umožní relaxovat, navrátit pleti harmonii a udržet pleť déle mladou. Čistí pokožku a obnovuje její rovnováhu

OŠETŘENÍ INTENSIVE

Intenzivní ošetření, které působí proti vráskám, únavě pokožky, nerovnoměrnému zabarvení a povrchovým nedokonalostem pokožky.

Peelingové ošetření zaměřené na vrásky, nedokonalosti pleti s vysokou tolerancí pokožky a trvalým výsledkem na pleti.

Peelingové ošetření zaměřené na nedokonalosti, obnovuje zářivost, vyhlazuje mikroreliéf a přináší efekt nové kůže.

Peelingové ošetření zaměřené na pigmentové skvrny, méně jasu a sjednocující odstín pleti.

OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Stoprocentní manuální lifting tváře, přináší okamžité výsledky na konturách, zvyšuje objem pokožky.

Intenzivní regenerační ošetření proti vráskám, obnovuje kolagenová a elastinová vlákna. Zabraňuje jejich destrukci, rozjasňuje pokožku na povrchu.

Omlazující ošetření s liftingovým účinkem na vyhlazení, zpevnění, rozjasnění a vyživení pleti.

Omlazující ošetření, které vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Vyživuje, rozjasňuje pleť a energizuje tělo i mysl.

Efektivní omlazující metoda, při které se aplikují do kůže speciální roztoky, které obsahují vysoké množství vitamínů, aminokyselin, koenzymu a kyseliny hyaluronové.

DEPILACE

Depilace cukrovou pastou a teplým voskem. Odstraňuje chloupky na jakékoliv části těla. Je velmi citlivá k pokožce, nestrhává vrchní vrstvu kůže, je přírodní, je méně bolestivá a déle vydrží.

  • Depilace v obličeji
  • Depilace podpaží
  • Depilace rukou
  • Depilace lýtek
  • Depilace stehen
  • Depilace třísel
  • Brazilská depilace